jaro_banner_web

bannery-vanoce-1_728x90

Tematické filmy, vzácní hosté i gastronomické zážitky. To vše přináší 2. ročník Mezinárodního filmového festivalu Kralinale

Již podruhé odstartuje v Olomouci Mezinárodní filmový festival Kralinale, který vypukne ve čtvrtek 11. 10. 2018 a bude probíhat až do soboty 13. 10. 2018. MFF Kralinale letos přinese mnoho zajímavých a tematických filmových projekcí, které si rozhodně nemůžete nechat ujít. Čekají vás tři filmové dny ve třech tématech, které souvisí se svobodou našeho státu. Letošní témata jsou Kolektivizace, Odsun a Pohraniční stráž.

obi banner

Letos slavíme významné výročí, a to 100 let od vzniku Československé republiky. Proto bychom si prostřednictvím MFF Kralinale měli připomenout svobodu naší země a být vděční za to, kde jsme a co naši předkové v minulosti dokázali pro nás, další generace, vybudovat.

Kralinale bude probíhat po celé Olomouci. Promítání si budete moct užít například i v nevšedním protiatomovém krytu, kde na vás čeká skvělá atmosféra. To ale není zdaleka vše. Podrobný program můžete sledovat již nynínawww.kralinale.czana facebookových stránkách https://www.facebook.com/kralinale/.

-age-

„Proč filmový festival na podzim? Chceme, aby si Kralinale mohli užít i studenti, kteří přes léto v Olomouci netráví příliš mnoho času. Zároveň v říjnu slavíme 100 let vzniku Československa, proto je skvělá příležitost si touto akcí takové významné výročí připomenout,“ vysvětluje Mgr. Roman Štěpánek, hlavní pořadatel festivalu.

Kralinale vám přinese nejen výjimečná filmová promítání, ale také si odnesete skvělé gastronomické zážitky. „Každý filmový večer se bude v olomouckém The BLACK STUFF Irish Pub & Whisky Bar konat legendární afterparty, kde se budou při příležitosti tohoto festivalu Kralinale míchat speciální drinky, které si rozhodně nesmíte nechat ujít. Navíc pokud se na místě prokážete vstupenkou na Kralinale, obdržíte slevu na pivo. No nezní to lákavě? Také v Kozlovně M3 bude možnost využít vstupenku na Kralinale. Díky ní budete mít slevu na jídlo. Více informací o cenách je možné se dočíst na webových stránkách festivalu,“ přibližují pořadatelé festivalu.

Neváhejte a kupujte vstupenky již nyní na stránce https://kralinale.cz/vstupenky/.

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce