Prospánek léto

bannery-vanoce-1_728x90

Jaromír Jágr v dresu Olomouce? Proč ne, smysl by to dávalo...

Jaromír Jágr sehraje následující extraligovou sezónu v dresu Olomouce. Že je to úplná fikce? Že jsme se zbláznili? Ale vůbec ne. Jsou velmi racionální argumenty, proč by se to mělo stát. Ostatně, posuďte sami:

banner do článku

Že chlebíček v NHL pravděpodobně nevyjde, je už skoro jasná věc. Podle zpráv, které prosakují z médií, se sice za mořem nadále intenzivně jedná, podle všeho ale nejslavnější český hokejista dostává pouze ponižující nabídky. Všechno nasvědčuje tomu, že je nevyslyší. Raději bude hrát doma zadarmo, než v Americe za ponižujících podmínek.

Co zbývá? Samozřejmě Rusko. I s ohledem na současné Jaromírovy partnerské vztahy je ale tato možnost spíše vyloučena; děvčeti se nebude chtít na Sibiř. Zbývá Česká republika, a místní soutěže. Rovnou si vyřaďme Kladno, protože ač majitel, Jágr první ligu hrát nebude. Alespoň prozatím. Míří do extraligy, to je jasná věc.

Náhle je celá ta fikce pro Olomouc 1:14. Anebo víc? Zkusme se vsadit, že Jágr z možných nabídek vynechá celé Čechy. Představa, že by Kladeňák nastupoval za Spartu, za hlavního rivala, je úplně lichá. To by fanouškům ani sobě prostě neudělal. Když vynecháme Růžičkův Chomutov, neutěšené to město uprostřed hnědouhelných slojí, zbývá Morava. Zlín, Kometa, Třinec, Vítkovice a Olomouc.

Proč Olomouc? Protože máme s Kladnem nadstandardní vztahy dlouhodobě. Protože už jsme přivedli legendu Pateru, a není to jediná hráčská spolupráce za poslední období. Co když se to doopravdy stane?

Vlastimil Blaťák

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  BIOSLAVNOSTI_2018_banner_300x200_052018_01

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce