jaro_banner_web

bannery-vanoce-1_728x90

Komentář: Proč se Babišovi tak obrovsky hodí existence SPD

Jsou to necelé dva měsíce, kdy vrcholila kampaň o Burešovi, dnes už ve většině bodů prokazatelně pravdivá, leč umocněná předvolebním bojem všech proti Andrejovi. Hnutí ANO volby podle očekávání vyhrálo, v tichosti zde ale vyrostla jiná politická strana, která Babišovi slouží jako nárazníková zóna. Funguje skvěle.

luneta banner

Náhle všechna pozornost publika směřuje k vystřízlivění z toho, jaké komické postavičky z SPD jsme si to zvolili.  Média a sociální sítě zaujal pan Koten, který se nevyznačuje ničím jiným, než tomu, že věří na chemtrails, a od vedení partaje nemá povoleno mluvit s novináři. Dav byl unešen poslancem Roznerem, jeho úchvatnými vyjadřovacími schopnostmi a mentálními pochody, mezi které se sluší nezabrušovat. Lid okomentoval podivné podnikání Radima Fialy, který nejprve dlužil statisíce na zdravotní pojišťovně, a potom se podle všeho spříhnul s Babišem; peníze nesmrdí. Tak se na nás z televizních obrazovek vyřítila armáda veskrze komických postaviček z komiksu SPD, že to skutečně stálo za komentáře na facebooku - nám všem.

Mezitím se v tichosti a mimo pozornost etabluje Andrej Babiš. Za ministra zdravotnictví ustanovil nagelovaného účastníka Superstar. Na obranu míří Karla Šlechtová, u které skutečně vzniká otázka, do jaké míry rozumí obraně. A tak dále. Pozornost to vzbudilo, ale rozhodně ne takovou, jakou by mělo. A Hnutí ANO se náramně hodí do krmu existence jiné partaje, která na sebe strhává mediální pozornost a davovou hysterii...

Vlastimil Blaťák

 

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce