jaro_banner_web

bannery-vanoce-1_728x90

Mezi finalistkami České Miss jsem nejmladší, říká Nikola Hemzalová

Nikola Hemzalová z Uničova je finalistkou České Miss a podle odborníků není ve finále vůbec bez šance. To, že je ve finálové sestavě nejmladší, paradoxně sama vnímá jako hendikep. "Pro mě je výhra už jen to, že mě porota vybrala mezi finálovou desítku. Pokud by se ale poštěstilo, a já opravdu vyhrála, určitě bych se začala věnovat naplno modelingu. Mezi finalistkami mám ale tu nevýhodu, že jsem nejmladší, a proto by pro mě zůstala prioritou maturita," tvdí před finále. Co bude říkat po něm?

Povězte nám něco málo o sobě.

Pocházím z Uničova, ale už třetím rokem dojíždím do Litovle, kde studuji Gymnázium Jana Opletala. Mám jednu mladší sestru a do naší rodiny patří i malý yorkšírek. Miluju lyžování, jízdu na kole, bruslení a taky rychlou chůzi. Zpěv a hudba patří k mým dalším koníčkům. Většinou mě na ulici nepotkáte jinak, než se sluchátkama v uších a s rytmickou chůzí.

Jak jste se dostala k České Miss?

O castingu konaném v Olomouci jsem věděla, ale ani mě nenapadlo ho navštívit. Nejsem totiž zrovna sebevědomý člověk. Týden před tímto termínem za mnou přišla moje teta, jestli bych to nechtěla zkusit. Potom se do přemlouvání pustil i přítel a bylo vymalováno. Nakonec v této "hádce" vyhráli a já jsem za to teď opravdu ráda. Na castingu to pro mě osobně to nebylo nic hrozného. Ani jsem nemyslela na to, že bych postoupila do dalšího kola.Proto jsem si to moc nezabírala a nebyla nervozní, což asi sehrálo velkou roli.

Banner Florcenter

Už víte, co uděláte, pokud vyhrajete?

Pro mě je výhra už jen to, že mě porota vybrala mezi finálovou desítku. Pokud by se ale poštěstilo, a já opravdu vyhrála, určitě bych se modelingu začala věnovat naplno. Mezi finalistkami mám ale tu nevýhodu, že jsem nejmladší, a proto by pro mě zůstala prioritou maturita.

Nebude nyní váš přítel žárlit na zástupy obdivovatelů?

Nevím tedy, jestli se zástupy obdivovatelů úplně počítat, ale kdyby se něco takového přihodilo, tak by mu to zřejmě nebylo moc příjemné. Od doby, která uplynula od semifinále jsem tuto otázku slyšela už několikrát. Vím, že ve světě modelingu jsou rozchody nebo žárlivé scény zcela normální, ale myslím si, že toto není náš případ.

Pozice finalistky Miss s sebou nese i společenskou odpovědnost. Je něco, například charita, čemu se chcete věnovat?

Rozhodně ano. Už jako finalistka jsem teď více na očích a mám větší možnosti. Myslím si, že šance někomu pomoci nebo změnit věci k lepšímu, byť jen drobnou činností, se určitě nezahazuje.

Vlastimil Blaťák

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce