Prospánek léto

bannery-vanoce-1_728x90

Areál Ameriky ožil, pivínko teklo proudem a kapely hrály

V sobotu 9. září „ožila“ Amerika. Už v brzkém odpoledni se v olomouckém areálu začali scházet milovníci piva, aby mohli ochutnat hned několik pivních produktů minipivovarů. Ke kvalitní hudbě se představily například minipivovar Chomout, Kosíř, Jadrníček a další. K poslechu a tanci zahrálo celkem šest kapel.

luneta banner

Jako první vtrhla na stage kapela Muzyga Harafica, po nich následovaly Mladé Perspektivní ryby, Hot Dogs´Revenge, Fnugfjerner, Bratři Karamazovi a Smädný mnich, který celé Chmelové Dožínky uzavíral. Během dne pak mohli návštěvníci hlasovat o nejlepší pivovar či minipivovar. Soutěž „Pivo vzorné jakosti“ vyhrál pivovar Chomout, který zahájil svůj provoz v roce 2014.

Nouze nebyla ani o zábavu. Děti i dospělí se mohli podívat na fire show, zasoutěžit si či poznat (i na vlastní kůži) umění šermířů. Kromě nápojového občerstvení byl dostatek i kulinářských specialit.  „Pokud nepočítám pivo, velkou radost mám ze šermířů a z té fire show. Moc se mi tady líbí,“ svěřil se nám jeden z návštěvníků Chmelových Dožínek.

Nela Rájová

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  BIOSLAVNOSTI_2018_banner_300x200_052018_01

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce