jaro_banner_web

bannery-vanoce-1_728x90

Jarní etapa výstavy Tvořivá Olomouc přiláká k tvoření celé rodiny

Ve dnech 10. - 11. 3. 2018 se v Olomouci koná 2. ročník akce v s mottem: "Tvořím, tedy jsem...". Jedná se o prodejní výstavu kreativních a výtvarných materiálů, tvořivých dílniček a workshopů, a také originálních hand-made výrobků, zejména od lokálních tvůrců. Místem konání je technologická hala Střední školy Polytechnické, Rooseveltova 79 v Olomouci.

Bavit se budou celé rodiny, zkrátka každý si najde to své. Cílem je seznámit co nejširší veřejnost s novými trendy ve tvoření, představit nové kreativní techniky a umožnit návštěvníkům vše vyzkoušet přímo na místě pod vedením opravdových odborníků. "Naší snahou je přivést návštěvníky k tak trochu jiné formě trávení volného času, než je v dnešní uspěchané době běžné. Na akci se představí široké spektrum vystavovatelů z celé republiky s nejrůznějšími druhy materiálů a technik. Zkusit si můžete například velmi atraktivní malování na vodní hladině technikou Ebru, uklidňující vysypávání obrázků z písku, příjemnou práci s Moosgummi a Foamiranem nebo si můžete obléci malou panenku jako přívěsek na klíče či šperk. Můžete si vyzkoušet práci s korálky, se dřevem, mozaikou, přízí, látkami a s mnoha dalšími materiály. Můžete si také dokoupit materiál pro další domácí či školní tvorbu – pro papírové tvoření, látky, galanterii, knoflíčky, barvy, pískování a spoustu dalšího. Pro děti je připraveno mimo jiné i malování na obličej." uvedla Marta Nevrlá, manažerka výstavy.

V neposlední řadě je výstava také jistě zajímavou příležitostí pro školy, školky a jiné organizace k získání kontaktů na nové dodavatele a techniky, které mohou uplatnit při svých aktivitách a práci.

Návštěvníkům doporučujeme vzít si dostatečnou hotovost, i přes to, že několik prodejců již přijímá platby kartou. Bude totiž určitě za co utrácet!

Načerpejte inspiraci a nakupte si materiál na svou jarní tvorbu!

Marta Nevrlá

neolstav inz ucetni

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce