jaro_banner_web

bannery-vanoce-1_728x90

Motorkáři z Grygova pro postiženého Tomíka: přijďte jej podpořit na dětské sportovní odpoledne!

V sobotu 17. února odpoledne pořádá motorkářský klub Berani Grygov dětské sportovní odpoledne, jehož výtěžek poputuje na účet těžce postiženého chlapce z Velkého Týnce. V grygovské Sokolovně bude pro všechny připraven bohatý program a občerstvení.

Tommy je 5-letý chlapeček s vrozeným vývojovým onemocněním. Tomiček sám ještě nechodí, nemluví a je plně odkázaný na 24h starostlivost maminky.  Kvůli kombinovanému postižení tráví Tommy svoje dětství hodinami, dny a týdny intenzivním cvičením, nácvikem prvních krůčků či sebeobslužných činností, které jsou pro nás zdravé tak samozřejmé. Díky pravidelné rehabilitaci a podpůrným terapiím se nám dříve ležící dítě začíná stavět na nožičky a pomalu trénujeme chůzi v chodítku.

Většina podpůrných terapií a rehabilitací, které Tommyho posouvají ve vývoji,  není hrazena pojišťovnou a jsou finančně velmi náročné, proto prosíme o pomoc. Více informací naleznete na: www.tommy-burghardt.webnode.cz www.facebook.com/pomoctomickovi. Srdečně DĚKUJEME za jakoukoliv pomoc Kontakt: Andrea Plachá, Velký Týnec, tel. 774 613861, placha.andrea@seznam.cz

-vb-

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce