drnda web

Ololoď se přestěhovala na Bečvu, Plavby Olomouc zahajují provoz i v Přerově

Plavby Olomouc, provozovatel vyhlídkových lodí a beer biku OLOŠLAP, rozšiřují své služby. K těm stávajícím, situovaným v Olomouci, přibude nově i plavba lodí v dalším městě olomouckého kraje a to Přerově. Na tiskové konferenci to v úterý sdělil iniciátor služeb, kapitán Šimon Pelikán.

Banner Florcenter

„Vzhledem k protipovodňovým opatřením, která mění ráz koryta řeky Moravy a logicky tak znemožňují plavby, jsme se rozhodli najít pro naše loďe nové alternativy plaveb. OLOLOĎ Kordulka zamířila na řeku Bečvu v Přerově.  Loď Marie Terezie zůstává v Olomouci, pluje po nové trase, při čemž začátek plavby se přesunul k posezení U Vodníka na Nových sadech,“ upřesňuje Šimon Pelikán.

Přerovské přístaviště je prázdninovou novinkou, která, jak věří organizátoři, přiláká do Přerova během prázdnin mnoho výletníků. Zároveň jistě potěší i místí, protože nabídne doposud nepoznaný pohled z říční hladiny a také další možnosti trávení volného času občanů. Nábřeží řeky Bečvy lemují historické hradby, nejen k nim se pojí zajímavé příběhy, které plavba návštěvníkům formou doprovodného slova nabídne.

Přístaviště se nachází u Centra Mlýn na pravém břehu Bečvy hned naproti historického centra. Režim plaveb bude podobný tomu olomouckému. Plavby budou probíhat každý den mimo pondělí, objednat se na plavby je možná na adrese www.plavbyprerov.cz

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce