Prospánek léto

bannery-vanoce-1_728x90

Oslavu svátku svatého Martina doprovodí v Kroměříži ochutnávky dobrot i mladých vín

Svátek sv. Martina 11. listopadu a s ním spojené již tradiční Svatomartinské hodování připadá letos na druhou listopadovou neděli. Lidová veselice s jarmarkem konaná na Hanáckém náměstí vyvrcholí večerním průvodem v čele s Martinem na bílém koni.

Jarmark na Hanáckém náměstí začne v 10:00, slavnostní zahájení spojené s otevřením první láhve mladého svatomartinského vína proběhne 11 minut po 11. hodině. Pro návštěvníky akce jsou připraveny zabijačkové speciality, svatomartinská husa, speciální uzeniny, bohatý výběr vín, koláče, cukrovinky a další dobroty. O zábavu se postarají dvě cimbálovky – Dubina a Cimbálová muzika Josefa Marečka, pamatováno je i na zábavu a aktivity pro děti.

V 18:00 se návštěvníci Svatomartinského hodování vydají v průvodu na cestu z Hanáckého náměstí na Velké náměstí, děti si s sebou mohou vzít lampionky. Na Velkém náměstí bude pokračovat program pro rodiny s dětmi, který připravili dobrovolníci z farnosti sv. Mořice, kteří na přípravě Svatomartinského hodování spolupracují s Domem kultury v Kroměříži.

-age-

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce