Prospánek léto

bannery-vanoce-1_728x90

První srpnový víkend zaplní areál na Lazcích koni. Koná se tradiční Moravský šampionát tříletých klisen

Začátkem druhého prázdninového měsíce se koná již tradiční olomoucká akce Moravský šampionát tříletých klisen. Novinou bude Moravská výstava původních britských plemen. Na své si přijdou i rodiny s dětmi, pro které je připravený doprovodný program. Těšit se mohou i na rytířské závody.

videoprojektory web

V sobotu 5. srpna se koná tradiční chovatelská akce Moravský šampionát tříletých teplokrevných a chladnokrevných klisen. Letos již po druhé v ryze sportovním areálu Equine Sport Center v Olomouci na Lazcích.

Akci odstartuje páteční hodnocení koní. V sobotu se návštěvníci mohou těšit na Pony-games a následovat bude již zmíněný šampionát tříletých klisen i první Moravská výstava původních britských plemen. Posuzovatelem bude slečna Anna Stevens. V neděli program vyvrcholí kvalifikací na MČR chladnokrevných koní.

Pro příchozí si pořadatelé na první srpnový víkend připravili doprovodný program. V sobotu se návštěvníci mohou podívat na rytířské závody, čtverylku poníků či westernové ukázky. Sobotní program vyvrcholí v 17. 00 rejem kočárů.

-kz-

 

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  BIOSLAVNOSTI_2018_banner_300x200_052018_01

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce