Prospánek léto

bannery-vanoce-1_728x90

V Olomouci se dnes uskuteční vánoční bleší trh

Originální trh nejen se starými věcmi se koná v pátek v olomouckém jezuitském konviktu. Jarmark, na kterém můžete nakoupit vánoční dárky, startuje už v 11 hodin. Součástí akce bude i tombola.

Projekt bleších trhů Vintage market Olomouc probíhá už od roku 2011 a mezi tím se trhy konaly hned na několika místech, nejčastějii v kulturním  centru na Würmově ulici č. 7. „Mezi naše hlavní cíle patří především zájem vytvořit pravidelnou platformu nabídky a poptávky po použitých nebo recyklovaných komoditách a vedle toho nabídnout přirozené propojení s kulturním a osvětovým programem pro veřejnost. Veřejně prospěšný charakter projektu odpovídá hlavnímu poslání – propojit bleší trh s kulturním a nenásilně osvětovým programem,“ vysvětluje cíle projektu jeho organizátor Pavel Bednařík.

Tentokrát se Vintage market nekoná v tradiční sobotu, nýbrž hned v pátek. A dějištěm celého dne budou prostory Uměleckého centra Univerzity Palackého, tedy bývalý jezuitský konvikt. Akce začíná už v 11 hodin a konec bude podle zájmu návštěvníků zhruba ve 20 hodin.

Návštěvníci se kromě několika desítek prodejců mohou těšit na tombolu, do níž dostane lístek každý spolu se vstupenkou. Do tomboly ceny věnovali různé místní podniky, ale často právě prodejci Vintage marketu. Občerstvení po celý den zajistí Restaurant Konvikt.

FB událost naleznete zde.

 

Jakub Čech

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  BIOSLAVNOSTI_2018_banner_300x200_052018_01

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce