jaro_banner_web

bannery-vanoce-1_728x90

Čím jezdí olomoucký boss Endl? Bílý Mercedes za čtyři mega!

Potkáte- li v Olomouci bílý Mercedes Benz S Klasse 500 AMG, máte pravděpodobně štěstí na Josefa Endla, majitele hazardní společnosti go4games. A auto to není ledajaké. Tohle autíčko přitom rozhodně není levné. Za stejné peníze si můžete koupit rodinný domek, anebo přibližně třiadvacetkrát podniknout cestu kolem světa. Luxusní sedan totiž stojí miliony. Nejlevnější verze na trhu je totiž k dispozici za přibližně 3,5 milionu korun, cena auta ale může být podle výbavy i výrazně vyšší.

Zpracování vnitřku vozu je jednoduše prvotřídní. Řidič sedí v masážních, odvětrávaných a vyhřívaných komfortních kožených sedadlech s automatickým dofukováním bočnic v zatáčkách, drží krásný tříramenný volant, na rozdíl od dřívějšího dvouramenného, a kochá se detaily, jako je kupříkladu umělecky ztvárněný reproduktor audiosystému Burmester ve dveřích nebo černý alcantarový strop.
Pod kapotou verze S 500 se nachází dvojitě přeplňovaný benzinový osmiválec objemu 4,6 litru, který disponuje skvělým výkonem 335 kW a točivým momentem 700 N.m. Automobil se s tímto agregátem dokáže rozjet z klidu na stovku za 4,8 sekundy, přičemž čas je totožný také u verze s pohonem pouze zadní nápravy.  Pokud tedy nevíte, co se čtyřmi miliony, zde je nabídka. Pokud volné čtyři mega náhodou nemáte, otevřete si casino.
-ms-

neolstav tecnik web

 

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce