jaro_banner_web

bannery-vanoce-1_728x90

Čím jezdí řidič poslance Pikala: Tu káru si postavil docela sám!

Necháme dnes stranou auta milionářů, protože i stará plečka, budící pozornost policie, může mít svůj příběh a zajímavého majitele. Třicetiletý Miloš Zmeškal z Olomouce stojí jako koordinátor za úspěchem Pirátské strany, a toto BMW si postavil sám.

luneta banner

Základ auta pochází z roku 1993; tehdy stálo katalogově milion. Stroj na snímku ovšem přišel jeho majitele koupí počínaje a zprovozněním z dílů z několika aut konče na padesát tisíc. „Předtím jsem měl Favorita, a ten byl dražší,” říká Zmeškal, který svoje auto skutečně miluje. Je předělané na plyn, a když chce, 200 km/h z něj vytáhne ještě dnes (oficiálně samozřejmě maximálně 130). „Poskládal jsem ho z několika aut. Znáte to, je to nikdy nekončící proces. Má zadní náhon a obrovsky mě baví s tím jezdit,” svěřuje se. V zásadně se mimo mnohé jiné jedná o služební stroj poslance za Českou pirátskou stranu Vojtěcha Pikala, který neřídí, do Prahy jezdí vlakem, ale pokud nadejde čas objíždět region, brázdí jej spolu s Milošem Zmeškalem právě tímto unikátním strojem.
-ms-

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce