Prospánek léto

bannery-vanoce-1_728x90

Buddys bar z Olomouce vyhrál anticenu Sexistické prasátečko

Olomoucký Buddys bar "zvítězil" v anketě Sexistické prasátečko za reklamu s vyobrazením dívky se spermatem v obličeji. Zda se jedná o nejlepší reklamu, anebo ostudu pro celý podnik, je samozřejmě otázka.

Reklama na Buddys bar zvítězila v kategorii "hlasování podle veřejnosti", a získala celkem 559 nominací. "Reklama zneužívá pornografického obrazu k propagaci akce v hudebním klubu. Sexualitu navíc zobrazuje zvláště dehonestujícím způsobem. Propagace akce pomocí fotografie ženy se spermatem na obličeji je ponižující sama o sobě a nemá žádnou souvislost s nabízeným produktem (kromě dvojsmyslného sloganu). Reklama rovněž zneužívá produkty výrobce alkoholu bez jeho vědomí. I když se reklama snaží pracovat s humorem, dělá to velmi jednoduchým způsobem, který podporuje vnímání žen jako pasivních objektů touhy a tím i jejich nerovné postavení ve společnosti," píše se na stránkách Prasátečka.

-vb-

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  BIOSLAVNOSTI_2018_banner_300x200_052018_01

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce