Prospánek léto

bannery-vanoce-1_728x90

Policisté v přepadení tenistky Kvitové prověřují první podezřelé

Policisté, na základě zveřejněného identikitu a popisu pachatele, obdrželi na dvě desítky podnětů a oznámení od občanů. Další přitom stále přicházejí. To je výsledek spolupráce Policie ČR a veřejnosti při hledání pachatele nedávného přepadení tenistky Petry Kvitové.

Vše se odehrálo v jejím bytě v Prostějově. Sportovkyně byla zraněna na levé ruce a musela se podrobit operaci. V současnosti je v rekonvalescenci.  „Jako možní pachatelé odpovídající zveřejněnému identikitu či popisu bylo označeno i několik osob s kriminální minulostí. V současné době na případu usilovně pracuje maximální možný počet policistů, kteří pečlivě vyhodnocují všechny získané poznatky a informace. Několik osob jsme již prověřili a vyloučili. Pachatele přepadení Petry Kvitové se nám dosud ustanovit nepodařilo,“ uvedl mluvčí policistů František Kořínek s tím, že policisté všem občanům, kteří v pátrání svými podněty a poznatky pomáhají, velice děkují za spolupráci.

-age-

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  BIOSLAVNOSTI_2018_banner_300x200_052018_01

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce