jaro_banner_web

bannery-vanoce-1_728x90

Hospodu dělá guláš: Chválkovice - Na hřišti

Jaká by to byla hospoda bez pořádného guláše! - řekli jsme si v redakci a vydali jsme se na cestu restauracemi v našem regionu, abychom jedli, a jedli, a hodnotili. Tentokrát jsme se vypravili do Chválkovic Na hřiště a stálo to za to. Máme totiž nový vedoucí guláš.

luneta banner

Na hřišti vaří Jaroslav Lasky. Vykašlal se na všechno to veliké podnikání a šel dělat, co ho naplňuje a baví. Takže jsme dostali na stůl něco, co lákalo už pohledem, a po ochutnání začala vznikat touha sežrat ty guláše aspoň čtyři, jenom kdyby bylo v bříšku místo. Je především nutno vyzdvihnout, že je podáván v misce, hospoda tudíž došla pochopení, že guláš je o omáčce a nemá smysl jej kdovíjak eseteticky servírovat na plytký talíř. Na hřišti se můžete mezi všechno to masíčko skoro ponořit, a zkoumat, jak dlouho vydržíte bez dechu. Jednozčačně doporučujeme, abyste na něj vyrazili - až se bude dělat. V hostinci se každý den vaří nebo griluje něco jiného. Už jenom tento fakt nás naplňuje gastronomickým štěstím, protože gulášek jenom sem tam v praxi znamaná, že není zamražený v lednici už od března.

Hodocení:
Celká chuť ****
Maso ****
Omáčka *****
Knedlíky / chléb ****
Design jídla *****
Pálivost ****
Vůně *****
Rychlost *****
Obsluha *****
Celká známka (průměr): 4,55
 
Žebříček:
1. U Fleka 4,55
1. Na Hřišti Chválkovice 4,55
3. Praděd Jeseník 4,44
4. Meteor 4,33
5. Senimo 4,11
6. Hanušovická 4,00
7. U Kramplů Hranice 3,88
8. N Blajchu 3,55
9. Hanácká hospoda 3,11
10. Červený volek 2,88
11. Globus Olomouc 2,33
12. Česká kuchyně OC Haná 2,22

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce