Prospánek léto

bannery-vanoce-1_728x90

Pokud se ještě dočkáme tropů, z ostrova na Poděbradech se stane koktejlový bar

Poděbrady slouží spolu se svým okolím jako rekreační oblast po mnoho let. Ostrov uprostřed je momentálně bohužel zarostlý a most, který na něj vede, je v dezolátním stavu. Majitelé tam nyní chtějí zprovoznit koktejlový bar. Pokud se vrátí teplo, které by lidi k jezeru přilákalo, stane se to ještě letos.

videoprojektory web

Ostrov na Poděbradech je velice složitý na údržbu. Když jsme tu začínali, tak bylo možné vjet na ostrov autem, což je pro nás důležité, abychom byli schopni například prořezat dřeviny a pak je odvézt," vysvětluje provozní přírodního koupaliště Jiří Holub. „Nejdůležitější je pro nás v tuhle chvíli vymyslet, jak udělat cestu pro přesun techniky na ostrov, abychom se o něj mohli starat," dodává.

Po levé straně ostrova stojí nyní hotelová bouda, která dříve sloužila k nějaké obsluze. Zůstala tam ještě stará výčepní zařízení, která již nejsou funkční. „Rádi bychom to kolem budky zkultivovali, vysekali klestí a trávu," říká Holub. V plánu mají koktejlový bar. Provozovatelé mají nyní k dispozici lůžkové stany a mobilní bary, které jsou připraveny na to, že by na ostrově mohl být mobilní bar s míchanými koktejly a pivem.

Jídlo tam určitě není možné. Nejsme schopní tam dotáhnout elektřinu a v CHKO by ani neměla být dlouhodobě žádná centrála. Je to prostě složité," přibližuje situaci provozovatel.

Myšlenku koktejlového baru chtěli provozovatelé zrealizovat již tuhle sezónu. „Nicméně letošní sezóna byla uspokojivá zrovna těch 14 dní, co jsem byl na dovolené," říká Holub. „Vše je ale nachystané, a pokud by znovu začaly tropy, tak jsme během dne schopni nainstalovat techniku k tomu, abychom využili ostrov jako koktejlový bar," dodává Holub.

-kz-

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce