drnda web

Taneční klub Olymp Olomouc zazářil na Mistrovství republiky

Včera v pražské Lucerně dosáhla družstva na Mistrovství České republiky na mety nejvyšší. V každé ze tří soutěží se umístila na stupních vítězů. Juniorský tým Tanečního klubu Olymp Olomouc získal titul Mistr České republiky ve standardních tancích. Tým v kategorii Do 21 let získal titul Vicemistr České republiky, tým v kategorii Dospělí se umístil na 3. místě.

Další dvě medaile získaly páry v soutěžích jednotlivců: Daniel Barbora Borůvkovi (3. místo v kategorii Mládež- do 18 let) a Roman Pecha s Annou Bankovou (3. místo v kategorii Do 21 let) pod mým vedením spolu s trenérským týmem Tanečního klubu Olymp Olomouc.

Jde o největší úspěch klubu z Olomouce či Olomouckého kraje v tanečním sportu. Věříme, že se pro něj najde prostor a pozornost ve Vašich sdělovacích prostředcích. Pro bližší informace mne neváhejte kontaktovat, v příloze zasílám shrnutí výsledků a několik fotografií, přidávám i odkaz na videa medailistů z youtube pro sdílení na sociálních sítích či webovém zpravodajství.

Miroslav Hýža

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce