Prospánek léto

bannery-vanoce-1_728x90

V anketě jste vybrali Ženu roku. Stala se jí Alexandra Červená!

Čtenáři Hanáckého Večerníku hlasováním na webu HVonline tento týden definitivně rozhodli v anketě Žena roku a udělili celkem 645 hlasy tento titul pro rok 2016 Alexandře Červené. Vybírat mohli mezi všemi Ženami týdne, které se objevily v našich novinách během roku 2016. V hlasování si dlouho vedly poměrně vyrovnaně Alexandra Červená, Hana Naiclerová a Šárka Mikmek, vítězství nakonec strhla na svou stranu drtivým závěrečným finišem prvně jmenovaná. Jako cenu pro vítězku tak dostane slíbenou možnost stát se na jedno vydání šéfredaktorkou Hanáckého Večerníku!

Jaká je vaše první reakce na takové vítězství?
Ty vole... (smích)

A druhá reakce?
Jsem opravdu velmi příjemně překvapena a potěšena už i proto, že můj článek a moje představení byly věnovány jezdeckému sportu. Moc se o něm poslední dobou nepíše, přestože je nádherný, a mohla jsem tak něco málo udělat pro koníky. Jsem ráda.

Podporovali vás přátelé v soutěži?
Jak vidíte na výsledcích, tak podle všeho ano. Nečekala jsem ale, že bude podpora tak masivní. Šest set hlasů, tolik přátel snad ani nemám. Ale zřejmě máte vy hodně čtenářů.

Jako cenu za vítězství v celé soutěži dostanete možnost být pro jedno vydání šéfredaktorkou Hanáckého Večerníku a určit, o čem budeme psát. Už víte, kam redaktory pošlete?
Jezdectví a sport jako takový je v dnešní v době třeba podporovat, a proto bych se jako  šéfredaktorka jednoho vydání ráda věnovala právě tématu jezdectví a sportu, ale nejenom tomu. Chci dát také hodně prostoru problematice seniorů a lidí postižených Parkinsonovou a Alzheimerovou chorobou. Ve svém volném čase se snažím těmto seniorům věnovat a momentálně například podporuji dostavbu jednoho domova pro ně.  Všem čtenářům opravdu mnohokrát děkuji za projevenou důvěru a doufám, že se Vám mé vydání bude líbit.

-vb-

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  BIOSLAVNOSTI_2018_banner_300x200_052018_01

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce