Prospánek léto

bannery-vanoce-1_728x90

Žena týdne: Mišél - olomoucká roztleskávačka No. 1

Mišél byla v roce 2012 první olomouckou hokejovou roztleskávačkou. Když se vypsal konkurs, neváhala a jako celoživotní hokejová fanynka se do něj okamžitě přihlásila. „Bylo to celkem náročné. Dřla jsem na figuře ve fitku dva měsíce, ale výběrovku jsem nakonec vyhrála a dostala jsem se do vůbec první sestavy roztleskávaček,” vzpomíná po více než čtyřech letech.

Skupinu děvčat vedla v prvním zápase sezóny 2012/2013 proti Šumperku z plošinky nad trestnými lavicemi, její premiéra ale byla současně i derniérou a na stadion se jako cheerleader už nikdy nepodívala. Proč? „Měla jsem práci, na které mi záleželo a nechtěla jsem se jí vzdát. Pak jsem se vdala a otěhotněla jsem, a už jsem se zpátky nikdy nevrátila,” říká po letech. Někteří fanoušci si ji ale dodnes pamatují a když se na stadionu objeví, dávají jí to najevo. „Líbilo se mi, jak to bylo tehdy vymyšlené. Žádné strojené mažoretkovské sestavy stejně učesaných a stejně nalíčených ženských. Cílem bylo smát se a rozpařit zimák,” vzpomíná dnes Mišél.

Pokračování a rozhovor v tištěném Hanáckém Večerníku 20.10.2016

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce