Prospánek léto

bannery-vanoce-1_728x90

Žena týdne: Nikol Prachařová

Osmnáctiletá Nikol z Prostějova vyhrála loni na podzim prestižní soutěž Miss Press 2016 a nabídky se jí začaly jen hrnout. Tu nejhezčí dostala přímo od redakce Hanáckého Večerníku a bude hvězdou Prvomájové módní přehlídky, kterou naše redakce pořádá.

„Připravuji se právě na maturitu. Co byste o mně chtěli vědět? Ráda peču, vařím, kupovidu i uklízím a mám ráda turistiku v přírodě a  jinak s přítelem chodíme hrát squash, nebo badminton,” vyjmenovává své záliby dívka, která má italské kořeny a ještě loni se učila čínsky. Má za sebou také celou řadu vystoupení jako cheerleader v Prostějově na hokeji, kde působila v rámci charitativních vystoupení LucyTeamu.   „Ano, mám po tisku titulu Miss Press o hodně více nabídek, než kdykoliv předtím, řekla bych že mi tato soutěž hodně dala, ať už zkušenosti, pracovní nabídky, ale i spoustu nových známých a kontaktů,” říká.
Momentálně mezi učením fotí pro kosmetické a kadeřnické salony. „Teď budu fotit katalog pro vlasovou kosmetiku Oroexpert, ale jinak se spíše věnuji hlavně hostesingu a někdy i mám nějaké přehlídky,” tvrdí. S radostí přijala naši nabídku projít se po mole na Prvomájové přehlídce, kde si ji na vlastní oči budete moci prohlédnout úplně všichni.
-vb-

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  BIOSLAVNOSTI_2018_banner_300x200_052018_01

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce