drnda web

Hadamczik dementuje zprávy, že by stál v pozadí koupě Sigmy

Hokejový trenér Alois Hadamczik se dnes ostře ohradil vůči zprávě, že by stál v pozadí chystaného prodeje Sigmy Olomouc majiteli společnosti U plus U Lukáši Urbancovi. Jeho jednání s představiteli Sigmy je již veřejným tajemstvím, olomouckým zákulisím ale už několik dní současně kolovala informace, že v pozadí transakce stojí právě bývalý hokejový reprezentační trenér. Ten tyto spekulace dnes důrazně vyvrátil.

luneta banner

Alois Hadamczik se ostře ohradil proti informacím, které běží Olomoucí, i proti článku, který Hanácký Večerník včera na toto téma včera zveřejnil (zde). "Když chci něco koupit, tak se k tomu stavím čelem. Nestojím za žádným člověkem, který kupuje olomoucký fotbal. Nemám s Lukášem Urbancem nic společného, v životě jsem ho viděl jen několikrát. Neznám ho, jen vím, o koho se jedná," uvedl dnes pro redakci Hanáckého Večerníku Alois Hadamczik. "Že pan Urbanec kupuje fotbal jsem ani nevěděl, a ani mě to nezajímá. Olomoucký fotbal nechci, a když bych chtěl, za nikoho bych se neschovával," uvedl.

-vb-

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce