drnda web

Sigma jede po porážce s Boleslaví napravit reputaci do Plzně. Překvapí?

Sigma se v neděli pokusí v Plzni o překvapení kola, a kromě souboje s elitním českým týmem čeká olomoucké fotbalisty také prestižní měření sil s útočnou kvalitou Tomáše Chorého. Po domácí porážce s Boleslaví si chce Sigma udobřit domácí fanoušky. "Naše postavení v tabulce je takové, jaké je, a musíme i do Plzně jet s vírou ve vítězství," uvedl před odjezdem na západ Čech trenér Jílek.

jaro_banner_web

"Každý zápas je těžký, ale zápas v Plzni, to je ten nejtěžší z nejtěžších. Ale ani Plzeň se v tuto chvíli nenachází v lize v optimálním rozpoložení. Určitě jim pomohla výhra v Moskvě, kde kromě úvodní dvacetiminutovky hráli velmi dobře a organizovaně. Opakovaně potvrdili, že se v těchto těžkých zápasech dokáží zmobilizovat a hrát na vysoké úrovni," uvedl před odjezdem na západ Čech trenér Olomouce Jílek.

Olomouc čeká těžká bitva v neděli od 17 hodin. Fotbalisté ale neskládají zbraně před zápasem. "V Plzni mají zkušené hráče, kteří dokáží těžké situace zvládat. To utkání nás určitě hodně prověří, ale nejedeme tam s tím, že bychom jenom zkusili něco uhrát. Naše postavení v tabulce je takové, jaké je, a musíme i do Plzně jet s vírou ve vítězství. Utkání, která jsme hráli s kvalitními fotbalovými týmy, jsme odehráli ve slušné kvalitě. Myslím si, že jejich vysoká kvalita nás bude motivovat k většímu výkonu," říká Jílek.

-ms-

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce