Prospánek léto

bannery-vanoce-1_728x90

Sigmě se nedaří přestupy, aneb se slávou přišli a na hřišti nic nepředvedli

Mahmutovič zahřívá už několikáté kolo lavičku, podle některých zdrojů kvůli zranění, podle jiných kvůli ztrátě formy. Před jarní částí sezóny přišel jako hvězda české ligy a čekalo se od něj, že bude zářit. Není ale sám, kdo s obrovskou slávou přišel, a potom nezářil. Přestupy zkrátka Sigmě nejdou, a je to dlouhodobá bolest olomouckého fotbalu. Přinášíme žebříček těch nejméně povedených příchodů posledních let.

4. Juraj Halenár - čekalo se víc

halenarjurajm

I on byl při příchodu prezentovaný v médiích jako spasitel, který Sigmě pomůže zpátky tam, kam patří. Nestalo se tak. Měl kondiční manko, jelikož neabsolvoval plnohodnotnou letní přípravu. V prosinci 2015 se s ním vedení klubu dohodlo na předčasném ukončení smlouvy. Celkem odehrál 10 ligových střetnutí a vstřelil jednu branku. Momentálně je bez angažmá.

3. David Depetris - střelec, který dal Sigmě 4 góly a za Sigmu jen 3

david-depetris-352681

Argentinec se slovenským a italským pasem přišel do Sigmy jako velká hvězda a nejlepší střelec slovenské ligy. Sigma jej znala z roku 2011, kdy jí v dresu Trenčína dal čtyři góly. Půlroční hostování v Olomouci však dopadlo nemastně neslaně; v prvním zápase sice vstřelil Slavii dva góly, pak ale přidal už jen jeden proti slabému Znojmu a Sigma se pakovala do druhé ligy.

2. Aidin Mahmutovič - superstar čeké ligy na lavičce

mahmut web

Koho víc lze v českých poměrech přivést, než exteplického útočníka, vynikajícího střelce, který v Plzni nehraje? Jenže další z řady spasitelů toho zatím moc nepředvedl. První zápas proti Bohemians nebyl špatný, postupem času ale Aidin putoval na lavičku a z ní už ani nestřídá. Jestli je na vině zranění nebo ztráta formy nevíme, informace se různí. Ať tak či tak, jeho góly chybí.

1. David Bystroň - smolař desetiletí

bystrondavid-small

Jeho příběh je notoricky známý; v Plzni si (pravděpodobně nerozvážností) skoro pobabral slibně rozjetou kariéru, a když dostal šanci od Olomouce, zdálo se to jako oboustranně výhodný pakt: obránce, který ještě fotbalu rozhodně má co dát a je rád, že dostal novou šanci, a na druhé straně klub, který se topí, a zkušeného zadáka potřebuje jako sůl. Jenže Bystroň odehrál za Sigmu od roku 2014 pouze devět utkání, a ze známých důvodů ani on nehraje.

-ms-

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  BIOSLAVNOSTI_2018_banner_300x200_052018_01

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce