drnda web

Teď vzhůru na Teplice, které mají o bod víc, v lize ale letos tápou

Nadšený výkon možná stačit nebude. Tepličtí fotbalisté měli před sezónou podobná očekávání jako Sigma, zatím se ale pohybují okolo desátého místa v tabulce. Naposledy porazili Bohemians, nezažívají ale nijak divoké výsledky ve stylu Olomouce. Zápas začíná 11. listopadu v 15 hodin.

videoprojektory web

V Teplicích to bude bušení do kompaktní obrany domácího týmu, který v posledních pěti zápasech dostal šest branek (včetně zápasu s Plzní), oproti osmi, které obdržela Olomouc. Jestliže je Sigma na vlně bez porážek a touží ji udržet, Teplice v poslednícvh pěti utkácních padly s Jabloncem (6. v tabulce), s Plzní (2. v tabulce) a s Ostravou (5. v tabulce), zatímco Olomouc z elitních týmů hrála pouze se Spartou, kterou doma porazila. Předzápasové odhady tedy mohou mírně favorizovat hostující Olomouc, pokud se povede překonat teplickou obranu.  V loňské sezóně Sigma v podzimním duelu na Andrově stadionu Teplice porazila 1:0 gólem Housky, jarní odveta Na Stínadlech pak opět dopadla ve prospěch Olomouce v poměru 1:2, o branky hostí se postarali Zahradníček s Plškem. Sigma se tehdy ujala vedení už ve 47. sekundě. Kouzlo nedělního duelu bude tentokrát v přímém souboji o to, který tým se definitivně dostane do klidných vod středu tabulky a zapomene na nepovedený vstup do soutěže.
-ms-

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce