Prospánek léto

bannery-vanoce-1_728x90

Trenér Teplic po zápase: Byla to blamáž, stydím se!

Trenér fotbalových Teplic David Vavruška si na pozápasové tiskové konferenci uvědomoval všechno to, co viděli diváci z tribun: "To, co jsme tady dneska předvedli, to byla blamáž a ostuda. Stydím se," řekl novinářům.

"To, co se dělo v tomto utkání, je pro mě absolutně nepřijatelé," řekl s kamennou tváří. Vzápětí se omluvil všem teplickým fanouškům a majiteli klubu. Hru, kterou tepličtí hráči předvedli v posledním kole proti domácí Olomouci, přitom označil za paskvil. Podrobnější vyjádření svoje i vedení klubu bude podle jeho slov zveřejněno zítra.

Trenér domácího týmu Jílek byl k novinářům sdílnější. "Když jsem tým v říjnu přebíral, byl jsem přesvědčený, že to zvládneme a že to zachráníme.  To byl jednoznačný cíl a ten jsem nesplnil," řekl. Vyjádřil se i k některým podivným verdiktům sudích proti Sigmě během celého ročníku. "Neviděl bych v tom systémovou věc, ale takové momenty tam byly," řekl diplomaticky.

-ms-

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  BIOSLAVNOSTI_2018_banner_300x200_052018_01

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce