drnda web

Amatérskou hokejovou ligu vyhráli Stars a obhájili titul

Hokejová sezóna skončila i amatérským hokejistům. Druhý ročník rozšířené OHSL opanoval, stejně jako před rokem, tým HC Stars, který se přitom po základní části nacházel na předposledním místě tabulky. Zlepšené výkony v play off ale dovedly tým za obhajobou loňského titulu.

Ve finálové sérii s týmem HC Kohóti, hrané na tři vítězná utkání, se Stars radovali po výsledcích 2:6, 5:1, 4:3 a 6:1, a obhájili tak loňský titul. V souboji o třetí místo přehráli HC 61 tým Šedivců jednoznačně 8:1 a po loňském stříbru si letos odnášejí bronzové mediale.

Další rozšíření? Možná...

O podobě amatérské soutěže nikdy neregistrovaných hráčů po dalšího ročníku zatím není rozhodnuto. Vedení ligy zaznamenává zvýšený zájem nových týmů, ne všechny se ale povede uspokojit kvůli neexistenci druhé ledové plochy v Olomouci a nedostatku volných ledů. Pravděpodobné je, že si soutěž v sezóně 2018/2018 zahraje osm týmů, jasno bude ale podle prezidenta soutěže Vladislava Roje až přibližně v květnu.

-vb-

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce