prospanek 2

bannery-vanoce-1_728x90

Je to tam! Zlín na kolenou, čtvrtfinálový reparát s Plzní je tady

Olomouc se ve čtvrtfinále extraligy utká znovu s Plzní. Tým, kterému kohouti nestačili ve vyřazovací části ligy před dvěma lety, a tým, který nás ve druhém kole zostudil desítkou. Čas na reparát ale přišel. Olomouc si dnes ze Zlíně poradila s domácími Berany. Závěr zápasu nabídl neobyčejné drama.

Aukro Berani Zlín - HC Olomouc 2:3 (0:1, 0:0, 2:2)

První třetina začala, narozdíl od předešlého zápasu, svižně. V ní se v osmé minutě ujali hosté vedení díky přesné trefě Jakuba Hermana a zlínští tak musí dotahovat jednobrankové manko. V závěru třetiny ještě měla Olomouc ještě výhodu přesilové hry, navýšit skóre se ale nepodařilo. Ve druhé třetíně Stadio Luďka Čajky branku neviděli a excelovali především oba brankáři, kteří kotouč za svá záda nepustili. Oba týmy ale měly šance ke skórování, nicméně se tak nestalo.

Třetí třetina pak vychladlé diváky rozproudila. Njprve zvýšil na 0:2 Jakub Galvas, .a zoufalý Zlín se vydal dobývat Konrádovu branku. Snížit se Beranům podařilo čtyři minuty před koncem, kdy se prosadil Tomáš Fořt. Zlín vzápětí odvolal Kašíka a okamžitě inkasoval z hole Marka Laše, stále to ale ještě nebylo vše. Berani stále s šesti muži v poli hned po boly znovu snížili zásluhou Pavla Klhůfka, víc už ale v zápase nestihli a Olomouc pokračuje do čtvrtfinále.

Branky a nahrávky: 56. Fořt (Freibergs), 58. Klhůfek – 8. Herman (Jergl, Strapáč), 42. J. Galvas (Strapáč, Irgl), 57. Laš (Eberle, Jaroměřský)

Aukro Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Ferenc, Freibergs, Nosek, Valenta, Žižka (C), Řezníček, M. Novotný – Okál, Fořt, O. Veselý – Šťastný (A), Honejsek, Roberts Bukarts – J. Ondráček, Popelka (A), Kubiš – Klhůfek, Fryšara, P. Sedláček.
HC Olomouc: Konrád (Falter) – Vyrůbalík (C), Škůrek, Staněk, Jaroměřský (A), L. Galvas, J. Galvas, Houdek (A) – Laš, J. Knotek, Eberle – Burian, Strapáč, Irgl – J. Káňa, Ostřížek, Skladaný – Holec, Herman, Jergl.

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • kameloti inz

       

    •  

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce