Prospánek léto

bannery-vanoce-1_728x90

Konrád nemohl střídat. Ustrojení náhradníka Matouška ale pobavilo internet

Prekérní situaci řešila olomoucká střídačka během zápasu v Plzni. Když chtěl trenér Venera sáhnout po deváté obdržené brance k výměně gólmanů, tým ji nemohl uskutečnit. Konrádův náhradník Matoušek totiž kvůli černým kalhotám namísto červených nesměl podle regulí zasáhnout do zápasu a rozhodčí tak vrátili do brány slovenského brankáře. Náhradník Matoušek ale zaujal i jinak.

videoprojektory web

Nešťastné utkání s sebou přineslo i nepovedené střídání gólmanů, kdy Matoušek měl vystřídat Konráda, ale nakonec musel zůstat Konrád v kleci. Matoušek měl totiž černé kalhoty a rozhodčí jej vrátili zpět na lavičku. „Byla to naše chyba, ale čí konkrétně, to nevím. Ale zjistím si to, to se nebojte,“ řekl Venera serveru hokej.cz.

Do zápasu tak Matoušek nakonec ani nezasáhl, přesto se stal hvězdou internetu. Fotograf na stadionu totiž odhalil nejen to, že se provinil proti pravidlům černými kalhotami, ale i tím, že měl pod nimi holé nohy a zjevně ani nepočítal s tím, že do zápasu zasáhne...

-ms-

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  BIOSLAVNOSTI_2018_banner_300x200_052018_01

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce