Prospánek léto

bannery-vanoce-1_728x90

Mora mění Ostřížka za Vlacha. Pomůže si?

Hokejová Olomouc mění se Zlínem. Letní posila a navrátilec David Ostřížek se pakuje k Ševcům, k nám na Hanou přichází náhradou útočník Roman Vlach. Viděno očima statistik v aktuální sezóně jsme si polepšili. Jak uvedl oficiální web HC Olomouc, sedmadvacetileté levé křídlo si ve 35 zápasech připsalo třináct bodů za osm gólů a pět nahrávek.

S hokejem začínal ve finském klubu Joensuu, ale závodně s hokejem začínal ve Zlíně, kde se narodil. Ve zlínskem klubu prošel všemi mládežnickými kategoriemi a za seniorský klub v sezóně 2007/08 debutoval v domácí nejvyšší soutěži. V této sezóně odehrál také jeden zápas v dresu sousedního Prostějova. Od sezóny 2009/10 nastupoval pravidelně v seniorském týmu Zlína pod vedením svého otce Rostislava Vlacha, který od roku 2008 vedl jako asistent hlavního trenéra seniorský tým Zlína.  V posledním ročníku za klub si připsal 52 trestných minut, v týmu se tak stal čtvrtým nejtrestanějším hráčem klubu. 

-ms-

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  BIOSLAVNOSTI_2018_banner_300x200_052018_01

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce