OHSL má za sebou třetí kolo, hrálo se na obrany

09. 10. 2016 - 00:00

Pozor, jedná se o článek staršího data a pod předchozím vydavatelem novin. Uvedené informace již nemusí být aktuální.

Třetí zápasy má za sebou Okresní hokejová superliga amatérů. Do čela tabulky se posunul tým Oriflame software, souboj dvou týmů, které byly doposud bez bodu, skončil remízou.

HC Stars - HC 61 Olomouc 3:3 (0:1, 1:2, 2:0)
Utkání, ve kterém šlo o to, kdo bude poslední, se hrálo od první minuty z obou stran velmi opatrně. Jako první se radovali papírově hosté, kteří pak během utkání svůj náskok zvyšovali a vedli už 0:3, nakonec ale byli po závěrečném tlaku Stars rádi za remízu.
Branky: 28. a 37. Kráčmár, 32. Dokoupil - 15. Řezníček, 17. Habáň,  20. Hlatký

HC Oriflame software - HC Kohóti 5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
Utkání o vedení v tabulce opanoval tým Oriflame, který základ k vítězství položil už v první třetině. Dvěma góly rozhodl o vítězi Stavarský, a k utkání je nutno dodat, že mělo zatím rekordní návštěvu celé soutěže - 12 diváků.
Branky: 5. Paleček, 13. a 33. Stavarský, 26. Pirkl, 31. Jiříček - 27. Čermák