if banner 2

Porážka v Pardubicích. Mora z krize ještě není

Těsná porážka 2:1 z tonoucích Pardubic smetla naděje po posledním udřeném domácím vítězství. Jakkoli Olomouc prohrává obvykle těsně, ztrácí jeden bod za druhým a momentálně klesla už na desáté místo průběžné tabulky. Její střed nám ale velmi rychle utíká.

HC Dynamo Pardubice - HC Olomouc 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)

Na gól museli diváci v Pardubicích čekat až do poloviny zápasu. Utkání soce mělo tempo, oboustranně se ale útoky rozbíjely o dva bezchybné gólmany. Především zkraje druhé třetiny Olomouc Pardubice doslova mlela, z tlaku ale nedokázala nic vytěžit. Naopak domácí Sýkora z těžkého úhlu puk za Konráda propasíroval a určil tím ráz dalšího průběhu zápasu. Hned po zahájení poslední části hry odskočily Pardubice na dva góly, když od modré prostřelil Konráda Nicolas Schaus. Olomouc snížila až dvě minuty před koncem, šťastným střelcem byl po sólové akci Holec, ani následné odvolání gólmana ale k vyrovnání nevedlo.

Branky a nahrávky: 30. P. Sýkora (Rolinek, Hubáček), 43. Schaus - 58. Holec (Skladaný)
HC Dynamo Pardubice: Maxwell – Schaus, F. Novák, Bokroš, Čáslava, Ovčačík, Leduc – P. Sýkora, Redenbach, Hubáček – Mallet, T. Kaut, Rolinek – Bárta, Tomášek, H. Zohorna – Panna, Poulíček, Klimenta – Rohlík
HC Olomouc: Konrád – Matai, Vyrůbalík, Houdek, Staněk, Jaroměřský, Ondrušek – Strapáč, J. Knotek, Laš – Eberle, Ostřížek, Burian – Rác, J. Mikúš, Skladaný – Fořt, Herman, Holec.

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.