drnda web

Roman Rác je ve Vsetíně. S Dopitou zkusí znovu postoupit do extraligy!

Mezi všemi jmény hráčů, které si Olomouc pojistila na novou extraligovou sezónu, zatím neproběhlo éterem jedno, které se naopak s Hanou definitivně loučí: oblíbený útočník Roman Rác bude v kariéře pokračovat ve Vsetíně pod Jiřím Dopitou, a spolu se hodlají pokusit o další postup do extraligy!

luneta banner

Slovenský útočník strávil v Olomouci největší část své dosavadní kariéry. Pomohl jí dostat se do extraligy a ihned ve svém úvodním působení v české nejvyšší soutěži nasbíral skvělých 30 bodů (10+20). Svými výkony si zasloužil pozvánku do reprezentace Slovenska, kde v sezoně 2014-2015 zaznamenal v šesti utkáních i premiérovou trefu v národním dresu.

Zdravotní problémy se srdcem kariéru přibrzdily
Romana Ráce však postihly zdravotní problémy a hrozilo, že už nebude moct dělat to, co má tak rád. Bojoval a dokázal se vrátit. Loňskou sezonu si jej fanoušci mohou pamatovat ze zápasů s Havířovem, kde patřil mezi nejlepší hráče soupeře. Nyní bude oblékat zelenožlutý dres a fanoušci na Lapači se mohou těšit na jeho umění.

-ms-

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce