Prospánek léto

bannery-vanoce-1_728x90

Koho bude volit prezidentem Antonín Navrátil?

V Hanáckém Večerníku pokračuje anketa, ve které jsme oslovili osobnosti veřejného života v kraji s dotazem, koho budou volit ve volbách prezidenta České republiky, které startují už v pátek. Bývalý místostarosta Mohelnice a podnikatel Antonín Navrátil je už rozhodnutý.

79banner

Přeji si změnu na Hradě, nechci znovu stejného prezidenta. Při vědomí, že je Miloš Zeman silným protikandidátem a s pravděpodobností, že se volba rozhodne až v druhém kole, je nutné taktizovat a neponechat nic náhodě. Musím tedy volit rozumem, nikoli srdcem. Když si položím otázku, „kdo je schopen porazit Miloše zemana v druhém kole?“, vyjde mi jediné jméno, Jiří Drahoš. Myslím si, že u žádného jiného kandidáta se nespojí voliči dostatečnou podporou, aby vyhrál někdo jiný než Miloš Zeman. Nechci opětovně zažít pocit zmaru z minulé volby, kdy Karel Schwarzenberg získal „jen“ 45%. Obdobně by to mohlo být u Michala Horáčka nebo Pavla Fischera. Proto volím rozumem, volím Jiřího Drahoše.

Antonín Navrátil

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  oda web reklama

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce