Prospánek léto

bannery-vanoce-1_728x90

Koho bude volit prezidentem Blanka Kolečkářová?

Bývalá starosta Držovic a krajská zastupitelka za Starosty a nezávislé Blanka Kolečkářová chce prezidenta, kterého si bude moci vážit.

Blanka Kolečkářová působila v letech 2006 – 2017 jako starostka obce Držovice, bývalé městské části Prostějova, která se po referendu osamostatnila. Aktuálně působí za hnutí Starostové a nezávislé v krajském zastupitelstvu Olomouckého kraje.

Kolečkářová se vyjádřila pro Hanácký Večerník, že bude volit člověka, který je pro ni zárukou demokracie, kterého si může vážit a který v životě něco dokázal pro naši svobodu. „Má odvahu a hledá pravdu. Kde také jeho rozum umí naslouchat  hlasu srdce. A to opravdu není málo. Český národ si už musí najít svého prezidenta, ke kterému bude moci  vzhlížet, který v nás v lidech bude budit to dobré, protože už to všichni  moc potřebujeme,“ doplnila Kolečkářová vlastnosti, které očekává od nového prezidenta.

Jakub Čech

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  oda web reklama

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce