prospanek 2

bannery-vanoce-1_728x90

Předplatné Hanáckého Večerníku k Vánocům: Skvělý dárek s výhodami!

Přemýšlíte o dárku pro své blízké, který doopravdy potěší? Předplatné Hanáckého Večerníku může být tou správnou volbou. Kromě toho, že vám budou naše noviny chodit až do schránky, získáte celou řadu výhod, které mají jenom předplatitelé. Které to jsou?.

luneta banner

Předplatné Hanáckého Večerníku můžete pořídit za pouhých 490 korun, platba platí pro padesát po sobě jdoucích vydání. Které konkrétní výhody přináší předplatné Hanáckého Večerníku?

1. Výhoda první - možnost bezplatné řádkové inzerce
Po celou dobu trvání vašeho předplatného můžete volně využívat řádkovou inzerci. Váš inzerát můžete kdykoli zaslat na adresu redakce@hanackyvecernik.cz a v nejbližším tištěném vydání našich novin se okamžitě objeví. Nic dalšího nemusíte dělat. Pokud jste tedy nejen klasický čtenář, ale i třeba realitní kancelář, za 490 korun můžete získat hodně inzertní muziky.
 
2. Výhoda druhá - letní soutěž o dovolenou
Všichni předplatitelé budou automaticky zařazeni do letní soutěže o týdenní dovolenou v Itálii, u moře a s polopenzí pro dvě osoby. Informovat o podrobnostech vás budeme během jara.
 
3. Výhoda třetí - předplatné 1 + 1 zdarma
Pokud stihnete objednat předplatné Hanáckého Večerníku do konce roku 2017, získáte druhé zcela zdarma, a noviny budeme doručovat komukoliv, koho si určíte. I pro něj pak platí stejné výhody, jako pro vás.
 
4. Výhoda čtvrtá - sleva pro důchodce
Pokud jste ve starobním nebo plném invalidním důchodu, nabídneme vám na předplatné slevu 10% a můžete si jej tedy pořídit za pouhých 441 korun, se všemi výhodami.
 
Objednávky s doručovací adresou zasílejte na e-mail redakce@hanackyvecernik.cz, platbu 490,- Kč proveďte na účet číslo 2301160795/2010 (Fio banka), jako variabilní symbol uveďte své telefonní číslo (stejné, prosíme, uveďte do objednávky, pro správné spárování vašich údajů).
 
Vaše redakce

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • kameloti inz

       

    •  

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce