Prospánek léto

bannery-vanoce-1_728x90

Volební politický bizár I.: Roman Váňa (ČSSD) dovede na videu uhasit hořící pánev...

Lídr sociální demokracie v Olomouckém kraji Roman Váňa se rozhodl zaujmout v předvolebním čase neuvěřitelnou sérií homevideí: zatímco v prvním díle svého "Momentu s Romanem Váňou" představil jako svůj nový domov dodávkové vozidlo, ve druhém pokračování se snaží přesvědčit voliče zapalováním a hašením pánve. Vítejte u prvního dílu Hanáckého Večerníku Volební politický bizár.

Kdo poradil Romanu Váňovi pokusit se stát youtuberem je nám neznámo, výsledek je ovšem příšerný. Posuďte ostatně sami: "Vznícení oleje na pánvičce je jedna z nejčastějších příčin vzniku požárů v domácnostech. K požádu oleje může dojít, pokud jeho teplota přesáhne zhruba 400 stupňů Celsia," snaží se voliče získávat Roman Váňa. Vzniklý požár potom doporučuje s neměnným výrazem ve tváři zakrýt pokličkou, mokrou utěrkou, anebo volat linku 150. Když svůj amatérský videopokus zveřejnil 17. srpna na facebooku, dostalo se mi několika nelichotivých komentářů, na které olomoucký lídr ČSSD zareagoval lakonicky: "Trollové," vzkázal davu, jemuž se kvalita videa zdála pochybná. Na kanále youtube pro jistotu přidávání komentářů už zakázal.

 

-vb-

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce