jaro_banner_web

bannery-vanoce-1_728x90

Kunce dostal čtyři roky. „Mrzí mě, že jsem nezemřel také,

Bývalý německý hokejový reprezentant Daniel Kunce, který v prosinci opilý havaroval na Brněnské ulici v Olomouci a zabil svou spolujezdkyni, půjde na tři roky a osm měsíců do vězení. Kromě toho musí zaplatit pozůstalým vysoké odškodné. Krevní zkouška po nehodě prokázala, že Kunce řídil s 2,63 promile v krvi.

Soud současně zakázal Kuncemu šest let řídit motorová vozidla, tento zákaz začne platit v okamžiku, kdy opustí věznici. Taktéž ho čeká zaplacení odškodného v několikamilionové výši. Rozsudek zatím není pravomocný, obě strany si ponechaly lhůtu pro odvolání.

Podle policejního vyšetřování jel Kunce se svou osmadvacetiletou spolujezdkyní po Brněnské ulici rychlostí minimálně 111 km/h. U tramvajové zastávky nezvládl přejezd z levého pruhu do pravého a naboural luxusní vůz do sloupu veřejného osvětlení. Jeho spolujezdkyně byla na místě mrtvá. Bývalý hokejista u soudu litoval, že při nehodě nezemřel také.

-ms-

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce