Prospánek léto

bannery-vanoce-1_728x90

Na Náměstí Hrdinů se propadla silnice. Místo opravy tam už tři dny leží podstavec na značku

Na Náměstí Hrdinů v Olomouci došlo na počátku tohoto týdne k propadu dlážděné silnice. Na vině je nejspíš podemleté podloží. Díra v silnici leží přímo na přechodu pro chodce a prokazatelně byla na místě již v úterý večer.

V sobotu odpoledne však propad o velikosti přibližně 30 x 40 centimetrů stále není opraven, a dokonce ani výstražně označen. Pracovníci údržby jej pouze bez jakéhokoli označení přikryli podstavcem na přenosnou dopravní značku. Na místě už přitom podle získaných svědectví došlo k několika šlápnutím do propadu, jedna ze svědkyň na místě dokonce upadla. "Ten podstavec hozený na silnici takhle doprostřed asi nezůstane na místě delší dobu. Projíždějící auta i chodci jej neustále posouvají. Místo není nijak označeno a na vlastní oči jsem viděla lidi, jak do toho šlápli. Samozřejmě je to o zlomeninu kotníku," svěřila se Hanáckému Večerníku starší paní, která bydlí v přilehlé ulici a díře se jen tak tak vyhnula.

-ms-

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  BIOSLAVNOSTI_2018_banner_300x200_052018_01

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce