Prospánek léto

bannery-vanoce-1_728x90

Olomoucký Magistrát vyklizen kvůli podezřelému kufříku, o bombu nešlo

U budovy Magistrátu v Olomouci na Palackého ulici byla před devátou ráno hlášena bomba. Poplach vznikl kvůli opuštěnému kufříku mezi lavičkami před budovou. Policie okamžitě neprodyšně uzavřela nejen celou budovu, ale i celé okolí. Doprava směrem na Neředín byla po Palackého ulici odkloněna a tvořily se dlouhé kolony, kufřík se ale ukázal jako prázdný a o bombu se naštěstí nejednalo.

videoprojektory web

"Dnes krátce před devátou dopoledne jsme přijali oznámení o nálezu podezřelého kufříku mezi lavičkami na ulici Palackého v Olomouci, nedaleko budovy magistrátu. Na místo byli ihned vysláni policisté, kteří prostor ulice a okolí přilehlých budov místa nálezu uzavřeli," informovala policejní mluvčí Irena Urbáková. V uvedeném místě byl zastaven provoz jak pro vozidla, tak i městskou hromadnou dopravu a pěší. Ze dvou přilehlých budov bylo evakuováno zhruba 60 osob. Na místo byl přivolán policejní pyrotechnik, který provedl prohlídku kufru. Provedenou prohlídkou bylo zjištěno, že se nejedná o žádný nástražně výbušný systém. Kufr byl zcela prázdný. Provoz v místě nálezu byl zcela obnoven krátce před jedenáctou dopoledne.

-vb-

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  BIOSLAVNOSTI_2018_banner_300x200_052018_01

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce