jaro_banner_web

bannery-vanoce-1_728x90

Policie při běžné kontrole ubytovny v Olomouci našla hledaného prodejce drog

Kriminalisté oddělení obecné kriminality územního odboru Olomouc, realizovali další případ na úseku toxikomanie. Vše začalo při kontrole ubytovacích zařízení v průběhu uplynulého týdne na teritoriu města Olomouce, kterou prováděli policisté obvodního oddělení Olomouc 2 v rámci běžného výkonu služby. V jednom z nich nalezli osobu v celostátním pátrání. Jednalo se o 36letého muže z Moravskoslezského kraje, který v době zatčení měl u sebe plastový sáček s bílou krystalickou hmotou a balíček se sušenou rostlinnou hmotou.

videoprojektory web

Případ si tak převzali kriminalisté z TOXI týmu Olomouc. Ti zjistili, že se jednalo o zhruba 300 g  metamfetaminu, tzv. pervitinu a téměř 400 g sušené rostlinné hmoty. U zatčeného byly také nalezeny věci, související s distribucí drog a téměř 80 000 korun. Společně s ním se v ubytovacím zařízení nacházela i 18letá žena. Jak kriminalisté zjistili, sáček se sušenou rostlinnou hmotou patřil jí, který zakoupila za účelem dalšího prodeje a získání finančního zisku. Muž byl po provedených úkonech dodán do výkonu trestu odnětí svobody. Nyní je podezřelý z trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy a trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, neboť bez závažného důvodu nenastoupil do výkonu trestu odnětí svobody. Mladá žena je nyní podezřelá z trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy ve stadiu pokusu. V současné době probíhají další úkony trestního řízení.

-age-

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce