Prospánek léto

bannery-vanoce-1_728x90

Přerov: Michalov je uzavřen, chodit na hřbitov se nedoporučuje

Kvůli sněhové kalamitě je uzavřen městský park Michalov. „Zároveň vyzýváme občany, aby pokud možno nechodili ani na hřbitov. Odklizeno je pouze parkoviště a prostranství před obřadní síní,“ řekl jednatel Technických služeb města Přerova Bohumír Střelec.

Pracovníci technických služeb prioritně odklízejí sníh z komunikací a veřejných prostranství - v terénu jsou desítky lidí, kteří ručně, nebo pomocí techniky, likvidují včerejší a dnešní sněhovou nadílku.

Problémy se sněhem řeší i v ostatních městech na Olomoucku, problémy jsou i na silnicích. Dálnici z Olomouce na Ostravu během noci a středy opakovaně zneprůjezdňovaly havarované kamiony, nehody evidovala policie i ve směru na Brno. Problémy přitom nekončí: během noci na čtvrtek bude tlaková níže ustupovat nad Polsko. Ve čtvrtek ráno začne postupovat přes naše území k severovýchodu teplá fronta, v jejímž rámci se vyskytne mrznoucí déšť s tvorbou ledovky. Pro Olomoucký kraj vydali meteorologové výstrahu ledovky na čtvrtek 2. února od 6 do 19 hodin.

-ms-

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  BIOSLAVNOSTI_2018_banner_300x200_052018_01

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce