Prospánek léto

bannery-vanoce-1_728x90

Střední škola technická v Přerově slaví. Výuka tu začala přesně před padesáti lety

Psal se rok 1967, když do lavic tehdy nově otevřené Střední školy technické v Přerově zasedli první studenti. Výuka zde byla od počátku zaměřena na optické obory a spjata s rozvojem podniku Meopta. Letos škola slaví už padesátileté jubileum. Za tu dobu jí prošlo více než sedm tisíc lidí.

videoprojektory web

„Historie naší školy je opravdu bohatá. Už dávno ale nejsme jen „optickým“ učilištěm. Vzdělání tady získávají i budoucí strojně a stavebně zaměření řemeslníci,“ řekl ředitel střední školy technické František Šober. Oslavy založení škola rozvrhla na celý rok. Například se hned třikrát otevře veřejnosti. Poprvé si ji lidé mohli prohlédnout už dnes v rámci akademie řemesel.

Škola se může chlubit moderním technickým zázemím. K výuce používá například CNC stroje a další potřeby důležité pro praktickou výuku. „Techniku“ dnes v Přerově navštěvují čtyři stovky studentů. Praxi vykonávají přímo ve firmách, kde pak řada z nich může začít svoji profesní kariéru.

-age-

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  oda web reklama

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce