prospanek 2

bannery-vanoce-1_728x90

Kauza Kvitová: Podle jedné z policejních verzí se prý pořezala sama!

Případ prosincového přepadení tenistky Petry Kvitové policie zatím nerozřešila, a útočník stále uniká. Podle informací, které se redakci Hanáckého Večerníku podařilo získat, ale současně policie pracuje i s verzí, že žádný útočník neexistuje, a že se tenistka pořezala sama. Věc řeší krajská kriminálka, prostějovští policisté tak nemají žádné informace o průběhu šetření.

videoprojektory web

Jeden z prostějovských policistů ale přece jen pro naši redakci anonymně promluvil. A jeho svědectví možná staví na hlavu všechno, co se o případu dosud napsalo. "Vše, co se kolegové dozvěděli na místě, bylo docela zvláštní, a pokud u policie tyto věci nějakou dobu řešíte, už pocitově poznáte, že tam něco nehraje," řekl naší redakci policista doslova.

Prý se pořezala při krájení zeleniny. Údajně zpanikařila

Podle jeho informací nebyla, dle předběžného posudku lékaře, zranění Kvitové způsobena cizím zaviněním, nicméně byl dán návrh na přezkoumání celé věci. Podle našeho zdroje tak jedna z verzí, na které policie pracuje, je jedna varianta dokonce ta, že se tenistka měla sama pořezat náhodou při krájení zeleniny, a pak zpanikařila. Údajně místo toho, aby nejdřív zavolala na policii, volala do TK plus. Podle našich zjištění by také měl být vyčleněn jeden pracovník GIBS, který pročítá články na internetu, jestli některý z policistů "nevynáší věci ze spisu".

-ms-

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • kameloti inz

       

    •  

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce