Prospánek léto

bannery-vanoce-1_728x90

Koho bude volit prezidentem Ivo Lužný?

Předseda prostějovských Zelených Ivo Lužný bude volit Jiřího Drahoše. Musí podle něj mít silný mandát do druhého kola.

Prostějovan Ivo Lužný byl jedním z aktivních účastníků listopadových dnů 1989 v Prostějově. Posléze byl činný v Občanském fóru a Občanském hnutí. Inicioval například petici za pojmenování náměstí ve městě po Václavu Havlovi. Je předsedou prostějovské organizace Strany zelených.

Prezidentské volby, které startují už v pátek ve 14 hodin, považuje Ivo Lužný za důležité. „Ohrožení polistopadového vývoje ČR, demokracie a základních svobod nabývá po sněmovních volbách netušených rozměrů. Vítězná trojbanda ANO, SPD a KSČM je (pro sebe) všeho schopna. Volba nového prezidenta je snad poslední možností zastavit korozi naší společnosti. Mstivý a zbabělý starý lhář, který se nekontroluje, ale je (z)řízen a kontrolován, musí být vyměněn,“ hodnotí Lužný situaci v zemi.

„Proto jsem opustil příjemnou taktiku volby: nejprve srdcem a pak rozumem. Budu volit od prvního kola Jiřího Drahoše. Musí mít silný mandát od začátku a být jasným favoritem. Bude to prezident, za kterého se nebudeme muset stydět. Slušný, čestný a inteligentní, i když jsou to hodnoty, které se dnes nenosí…“ vyjádřil se pro Hanácký Večerník Ivo Lužný.

 

Jakub Čech

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  oda web reklama

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce