drnda web

Koho bude volit prezidentem Jan Navrátil?

V Hanáckém Večerníku startuje anketa, ve které jsme oslovili osobnosti veřejného života s dotazem, koho budou volit ve volbách prezidenta České republiky, které startují už v pátek. Jako první odpověděl prostějovský opoziční zastupitel Jan Navrátil.

 „Čekal jsem dlouho, jací kandidáti se sejdou…,“ zahájil svou odpověď Jan Navrátil, veřejnosti známý jako aktivista za zachování společenského sálu v centru Prostějova, ekolog, živnostník a zastupitel za opoziční Změnu pro Prostějov. „Z horemdolem nabízených kandidátů bych chtěl vybrat člověka, který bude upřednostňovat zájmy českého státu a českého (a moravského) lidu. Budu volit prezidenta pracovitého, někoho, kdo ví, do čeho jde a prokazuje, že se umí dívat dopředu. Budu volit takového prezidenta, který se nebojí stát za názorem svým a názory svých voličů. A byl bych rád, kdyby do příštích prezidentských voleb ostatní zájemci nepolevili ve své přípravě na hrdý post prezidenta České republiky,“ reagoval Jan Navrátil.

V představování názorů zajímavých osobností bude Hanácký Večerník pokračovat.

 

Jakub Čech

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce