Prospánek léto

bannery-vanoce-1_728x90

Soud s Dvořákem je odročen na konec května, hrozí mu 2 - 10 let

Čtvrteční jednání OKresního soudu v Prostějově s konopným pěstitelem Dušanem Dvořákem bylo odročeno na 25. května, kdy by už měl padnout rozsudek. Dvořákovi hrozí za pěstování konopí trest odnětí svobody na dva roky až deset let.

reklama poutak

Dvořák tvrdí, že lány konopí pěstoval k léčebným účelům, policie to ale vyvrací. Podle informací, které se nám podařilo získat, policie při loňském zátahu zabavila Dvořákovi počítač, a snažila se v něm dopátrat jakéhokoli seznamu osob, které údajně léčil, nebo kontaktů na ně. Nenalezla ale nic, co by jakkoli potvrzovalo léčebné využití rostlin. Jeho svérázná obhajoba tak dostává vážné trhliny. Soud s Dvořákem začal v lednu letošního roku, jednání nyní bude pokračovat.

Dvořák vede celou řadu sporů, občas jsou nesmyslné
Pěstitel konopí vede současně hned několik soudních sporů. V loňském roce se například pokusil založit tzv. „Konopnou církev”, jejímž se obratem jmenoval veleknězem, ministerstvo kultury ale jeho návrh striktně zamítlo. Dvořák proto ministerstvo zažaloval...

Celý text v tištěném vydání Hanáckého Večerníku 6.4.2017

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce