Zde může být vaše reklama.

Na Flám fest za dvě stovky, ale pouze do konce srpna

Na Flám fest za dvě stovky, ale pouze do konce srpna

26. 08. 2017 - 00:00

Pozor, jedná se o článek staršího data a pod předchozím vydavatelem novin. Uvedené informace již nemusí být aktuální.

Už jen Flán festněkolik málo dní bude možné pořídit si vstupenku na vystoupení Petry Janů, kapely Arakain či šumperské „Radečky“ za předprodejní cenu. Ta činí příznivých 200 Kč pouze do konce srpna, od září se zvedne o stokorunu. Hudební festival Flám fest odstartuje na zábřežském bazénu v sobotu 9. září odpoledne a nabídne hudební jízdu pro široké spektrum návštěvníků, od teenagerů až po lidi v seniorském věku.

videoprojektory web

Největším lákadlem bude zřejmě koncert několikanásobné Zlaté slavice Petry Janů, která v Zábřehu představí nejen novou skupinu Amsterdam, ale i nové rockové úpravy svých největších hitů. Zážitek slibuje také vystoupení tuzemské metalové legendy Arakain.

Regionální hudební scénu zastoupí formace nadějných zábřežských muzikantů Blackbird´s Music, hrající jazzové evergreeny i současnou populární muziku, a především šumperští hitmakeři O5 a Radeček. Své posluchače si určitě najde i energický koktejl rocku, punku a rock'n'rollu kapely Doctor P. P. a celý hudební mix pak ošéfuje legenda rozhlasového éteru – DJ a moderátor Marek Berger. Kromě prodejních míst Zábřežské kulturní jsou lístky na Flám fest k dispozici také v síti smsticket.

-vb-

Další články