Dnes:12°C

Zítra:18°C

Pondělí 6.4. Vendula
Menu

Vladimír Hučín: Prezident Drahoš by mohl rozkrýt zločinné praktiky Miloše Zemana

Vladimír Hučín: Prezident Drahoš by mohl rozkrýt zločinné praktiky Miloše Zemana

24. 01. 2018 - 00:00

Pozor, jedná se o článek staršího data a pod předchozím vydavatelem novin. Uvedené informace již nemusí být aktuální.

Sledoval jsem debatu pana prof. Jiřího Drahoše a současného prezidenta ČR Miloše Zemana. Je velká škoda, že pan prof.Drahoš nemá a ani nemůže mít informace o tom, co se dělo v BIS po nástupu Zemana do funkce premiéra vlády. Tenkrát jsem se jako důstojník BIS nestačil divit s jakou rychlostí byly například zastavovány zpravodajské operace, které byly zaměřeny na kontakty naší levicové scény s agenty Ruska.

Když jsem např. zaznamenával jak Zeman navštěvuje sídla levicových extrémistů a spolupracovníků StB v Porubě a jak se s nimi opíjí za přítomnosti agentů ruských tajných služeb, tak jsem se domníval, že bude nutno o tom informovat analytický odbor BIS. Reakce na toto mé jednání byla ta, že byly zastaveny zpravodajské operace na problematice krajní levice a naopak byly nařízeny akce k nerušené propagaci Zemanovy volební kampaně.

Prostě Zeman nejen že ohrožoval a nadále ohrožuje bezpečnost ČR, ale on i zneužíval tajnou službu k vlastnímu politickému prospěchu.

Asi nejmarkantnějším případem tohoto jeho nekalého konání bylo to, že inicioval BIS proti paní Markétě Regecové z Drahotuš, která nechtěla prodat pozemek určený k výstavbě již tenkrát neprosperujících televizních obrazovek. Ovšem Zeman celou akci prosazoval v rámci svého volebního programu s tím, že v daném kraji zvýší zaměstnanost.

neolstav inz ucetni

Proč zmiňuji tuto akci? Byl jsem tenkrát jako vedoucí skupiny vedením BIS úkolován, abych se okamžitě spolu se svým podřízeným začal zajímat o Markétu Regecovou a získal o ní nějaké kompromitující údaje. V té době ale probíhala zpravodajská činnost k objasnění bombových útoků v Přerově. To vše bylo zastaveno a prioritou byla Markéta Regecová.

Když jsem na nekalé aktivity upozornil, tak jsem byl krátce nato okamžitě propuštěn z BIS, zatčen a rok vazebně vyšetřován na základě předem vykonstruovaných důkazů. Jelikož hrozilo, že se celá věc dostane na veřejnost, tak soudní proces probíhal 4 roky tajně a byl ukončen mým zproštěním ve všech bodech vykonstruované obžaloby se zdůvodněním Krajského soudu v Olomouci, že celý případ si sjednala vláda. Ano, vláda, které tenkrát předsedal Miloš Zeman.

A to zdaleka není vše k osobě současného prezidenta Miloše Zemana. Proto volím pana prof. Drahoše, neboť mám za to, že za jeho prezidentování by mohly být rozkryty zločinné praktiky současného prezidenta Miloše Zemana.

Vladimír Hučín - válečný veterán 3.odboje

0 komentářů

Další články