Dnes:14°C

Zítra:17°C

Neděle 5.4. Miroslava
Menu

Bohémský život v obytném autě vyhrál 2. ročník fotosoutěže YOlo Awards!

Bohémský život v obytném autě vyhrál 2. ročník fotosoutěže YOlo Awards!

03. 10. 2018 - 00:00

Pozor, jedná se o článek staršího data a pod předchozím vydavatelem novin. Uvedené informace již nemusí být aktuální.

V úterý se v Olomouci konalo slavnostní vyhlášení mezinárodní fotografické soutěže YOlo Awards. Tématem letošního ročníku bylo cestovatelské „On the Road“. Ze stovek soutěžních fotek vybrala odborná porota v čele s panem profesorem Štreitem tři vítězné snímky. Hlavní cenu získala Aneta Kernová se snímkem nazvaným Boho van life.

Vítězná foténka je veselá, uvolněná a odrážející sny mladé generace, která touží po cestování, zábavě a svobodném životě,“ pochválil talentovanou fotografku jeden z nejuznávanějších českých fotografů, profesor Štreit.

Soutěž YOlo Awards je unikátní v tom, že se soutěží výhradně se snímky pořízenými mobilními telefony. Do soutěže se může přihlásit kdokoliv bez rozdílu národnosti, důležité je však splnit věkovou podmínku 15 – 26 let. „Jsem rád, že se našla spousta mladých kreativních lidí z několika zemí Evropy, kteří se nebáli ukázat svůj potenciál,“ uvedl Štěpánek, jednatel organizující společnosti RPSC ideas s.r.o. Organizátoři tak navázali na úspěšný loňský první ročník soutěže. „Chtěli bychom moc poděkovat všem sponzorům, hlavně firmě RegioJet a vydavatelství Zoner Press, kteří do soutěže věnovali hlavní ceny,“ dodala Šimková, jež má celou soutěž na starosti.

Firma RPSC ideas s.r.o. je kreativní agentura se sídlem v Olomouci. Kromě organizace YOlo Awards má na svém kontě úspěšné projekty jako Olomoucký masopust, Miss OK nebo The Ples.

-age-

0 komentářů

Další články